MÖBLER / Bord / Soffbord 14156065
nr 1415 6065
Soffbord
1960-tal, Teak, "Alberts, Tibro". Bredd: 148, djup: 57 cm, höjd: 43 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 30 augusti 2021
kl 18:36:05
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)